Zdokonalováček Frenštát pod Radhoštěm – Plavání dětí 1. až 5. tř.

Cílem přípravek plavání je zdokonalení plaveckých dovedností na výkonnostní úroveň. Přípravky jsou dostupné všem dětem od 1. do 5. ročníků základních škol. Správné zvládnutí plaveckých dovedností na výkonnostní úrovni dává předpoklad všestranného rozvoje nejen pro plavecké, ale i ostatní sporty. Dosažení výkonnostní úrovně plavání je vysokým garantem bezpečnosti při styku s vodním prostředím. Nechybí ani hry a soutěže ve vodě.

Forma:

U nejmladších dětí se po seznámení s vodou navazuje na výuku techniky plavání, u pokročilejších dětí se prohlubuje vytrvalost v plavání, hry ve vodě, plavání s ploutvemi a také všestranná sportovní příprava. Mají možnost získat odznak „Všestranný plavec“.

Věková hranice:

1. až 5. třída ZŠ

Kdy?

Každou středu ve školních dnech – od 15.00 do 16.00 hod. (sraz žáků v šatnách v 14.45 hod)

Zahájení:

7.2. 2024

(nebo po domluvě i později, pokud máte zájem jen o 10 lekcí)

Pořádá:

KVS Laguna,

výuku zajišťují učitelé plavecké školy

Kde?

krytý bazén ve Frenštátě pod Radhoštěm

Cena:

  • 1. školní pololetí únor až červen 2024 (18 lekcí): 2.300 Kč
  • nebo 10 lekcí za 1.700 Kč

Kontakní osoba:

Přihlášení:

sms nebo e-mailem – uveďte název kurzu „ZDOKONALOVÁČEK Frenštát“, jméno dítěte, třídu a název ZŠ, kterou dítě navštěvuje. Bez předchozího přihlášení můžete přijít i osobně, pouze na 1. lekci.

S sebou plavky, ručník a hygienické potřeby.

Vytištěnou přihlášku, která je ke stažení níže či v bloku DOKUMENTY KE STAŽENÍ, přineste vyplněnou na první lekci ZDOKONALOVÁČKU.