Soustředění

SP Laguna Nový Jičín pořádá pro svá závodní družstva několik soustředění a tréninkových kempů v roce. Na závodníky vždy dohlíží tým zkušených trenérů a školených instruktorů.

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Termín a místo konání: obvykle v druhé polovině srpna, Lipník nad Bečvou

Aktivity: výuka in-line bruslení, cyklistika na cyklostezkách i v terénu, plavání v bazénu i na otevřené vodě ( DPP ), běh, turistika, lanové centrum, rafty, atletika na stadionu, týmové soutěže, hry v přírodě, kompenzační cvičení a jiné různorodé aktivity pro celkový rozvoj aplikované formou soutěží.

ZÍMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Termín a místo konání: jarní prázdniny, horská chata Mečová či Pension Školka – Léskové Velké Karlovice

Aktivity: běh na lyžích, sjezdové lyžování, turistika, kompenzační cvičení a soutěže, které nám i v zimní přípravě pomáhají k všestrannosti našich závodníků.

TRÉNINKOVÉ KEMPY

Termín a místo konání: prodloužené víkendy, svátky, pololetní prázdniny, atd., krytý bazén a sportoviště ve Zlíně, krytý bazén a sportovní hala v Novém Jičíně, sportoviště v areálu Dolu Hlubina v Ostravě, atd.

Aktivity: zaměření na techniku plavání s ploutvemi, kompenzační cvičení, spinning, trénink v posilovně, horolezecká stěna (Tendon Hlubina), jumping s lektorkou, trampolíny (Hopjump Hlubina), atd.

*výběr na letní a zimní soustředění a tréninkové kempy je omezen pouze na závodní družstva.